Het is zover, de nieuwe serie Handige Harry is vandaag gestart. Je volgt de serie exclusief via LinkedIn: FiscAlert - Slimmer in geldzaken. We trappen af met het bekendste beleggingsdebacle dat aan mocht schuiven bij Harry: Palm Invest. Wij beoordeelden Palm Invest al in het magazine van februari 2007. Het kreeg de laagste score: ‘ongelezen weggooien’.
Met deze zomerserie willen we onze volgers en leden waarschuwen én inspireren. Wat kun je leren van deze verhalen? Hoe herken je te mooie beloftes? En vooral: hoe blijf je slimmer in geldzaken?
Wil je niets missen van de nu al populaire zomerserie Handige Harry? Volg ons dan op LinkedIn en veel leesplezier de komende weken!
In Handige Harry duikt onze eigen Kapé Breukelaar de komende weken elke dinsdag en donderdag in het rijke FiscAlert-archief van meer dan 750 productrecensies. Hij kijkt met een kritische blik terug op gasten die hun ‘gouden’ beleggingen op zondagochtend mochten promoten bij Harry. Wat bleek? Veel van deze ‘handige’ investeringen liepen niet goed af - vaak precies zoals wij al voorzagen.